Lucas Hedges ucieka z odwyku

Lucas Hedges ucieka z odwyku
ZOBACZ GALERIĘ Lucas Hedges ucieka z odwyku

Lucas Hedges ucieka z odwyku

W sieci pojawiła się polska zapowiedź filmu "Powrót Bena" z Julią Roberts i Lucasem Hedgesem.

Gdy Holly (Julia Roberts) wraca do domu ze świątecznych zakupów, zastaje nieoczekiwanego gościa – swojego syna Bena (Lucas Hedges), który nie powinien był opuszczać ośrodka odwykowego. Kochająca matka, mimo obaw, przyjmuje go z otwartymi ramionami. Ma nadzieję, że Ben jest czysty i będzie mogła cieszyć się Bożym Narodzeniem z nim i resztą rodziny. Okazuje się jednak, że wizyta Bena może sprowadzić poważne kłopoty. Podczas kolejnych 24 godzin, które mogą zmienić na zawsze ich życie, Holly zrobi wszystko, by uratować ukochane dziecko.

Debiutem reżyserskim Petera Hedgesa była "Wizyta u April" z Katie Holmes, Patricią Clarkson i Oliverem Plattem w rolach głównych. Film zdobył wiele nagród, uznanie krytyków i publiczności, a Patricia Clarkson, za drugoplanową rolę Joy Burns, była nominowana do Oscara. Magazyn "Variety" umieścił Hedgesa na liście reżyserów, których koniecznie trzeba oglądać. Zanim Hedges zadebiutował jako reżyser odniósł ogromny sukces jako pisarz i scenarzysta. Jest autorem scenariusza do filmu na podstawie swojej pierwszej książki "Co gryzie Gilberta Grape'a?", która została przeniesiona na ekran przez Lasse Hallströma. W 2002 roku za scenariusz do filmu "Był sobie chłopiec" Hedges otrzymał nominację do Oscara za najlepszy scenariusz adaptowany.

Hedges od początku w roli Holly – matki głównego bohatera "Powrotu Bena" - widział Julię Roberts, laureatkę Oscara za rolę w "Erin Brockovich". Roberts zaś nie wyobrażała sobie innego aktorskiego partnera niż Lucasa Hedgesa, prywatnie syna reżysera. Młody aktor zaimponował jej doskonałą, nagrodzoną Oscarem, rolą w filmie "Manchester by the Sea". Lucas Hedges należy obecnie do grona najbardziej utalentowanych aktorów młodego pokolenia, zagrał między innym w filmach: "Lady Bird", "Kochankowie z księżyca", "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri", czy "Boy Erased" u boku Russela Crowe'a.

"Powrót Bena" w kinach od 11 stycznia 2019 roku.

OSTATNIE

17.09.2019
Aktorka i piosenkarka Mandy Moore opublikowała pierwszą nową piosenkę od 10 lat. więcej
17.09.2019
W sieci pojawił się trailer serialu Netfliksa "Życie z samym sobą" ("Living With Yourself") z Paulem Ruddem w podwójnej roli głównej. więcej
17.09.2019
Do sieci trafił nowy klip promujący film "Jay and Silent Bob Reboot". więcej
17.09.2019
Dan Aykroyd, członek oryginalnej obsady "Pogromców duchów" ("Ghostbusters") potwierdził, że powróci w nowej odsłonie filmu. więcej
16.09.2019
Amy Brenneman zagra u boku Jeffa Bridgesa w serialu "The Old Man" telewizji FX. więcej