Lucas Till stolarzem w nawiedzonym domu

Lucas Till zasilił obsadę filmu "The Disappointments Room".

Obraz będzie thrillerem o rodzinie, która wprowadza się do tajemniczego, starego domu na wsi. Sielankowe życie nie jest jednak pisane nowym rezydentom. Szybko przekonują się, że ich nowe miejsce zamieszkania ma mroczną przeszłość.

Małżeństwo sportretują Kate Beckinsale i Mel Raido. Teraz dołączył do nich Lucas Till, który wcieli się w tajemniczego stolarza, pracującego dla głównych bohaterów.

Scenariusz dzieła napisał Wentworth Miller ("Skazany na śmierć"). Za kamerą stanie D.J. Caruso ("Niepokój"). Produkcją zajmuje się Geyer Kosinski, który pracował ostatnio nad serialem "Fargo". Zdjęcia do "The Disappointments Room" ruszają 8 września.

Lucas Till wystąpił niedawno w superprodukcji "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie" Bryana Singera. W przyszłym roku 24-letniego aktora będzie można podziwiać w filmie "Monster Trucks".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej