Lucy Boynton dołączyła do Queen

Lucy Boynton dołączyła do Queen
ZOBACZ GALERIĘ Lucy Boynton dołączyła do Queen

Lucy Boynton dołączyła do Queen

Do obsady filmowej opowieści o zespole Queen - "Bohemian Rhapsody" - dołączyła Lucy Boynton.

Aktorka wcieli się w Mary Austin, przyjaciółkę i muzę Freddiego Mercury'ego, bohaterkę piosenki "Love of My Life". Przez kilka lat byli parą, a gdy zerwali - nadal utrzymywali przyjacielskie kontakty.

Przypomnijmy, że film o Queen reżyseruje Bryan Singer na podstawie scenariusza Anthony'ego McCartena. W głównej roli wystąpi Rami Malek ("Mr. Robot"). Ponadto w obsadzie znaleźli się Ben Hardy (jako Roger Taylor), Gwilym Lee (jako Brian May) i Joe Mazzello (jako John Deacon).

Akcja skupi się na okresie od założenia legendarnego zespołu, aż do koncertu Live Aid w 1985 roku. Niedługo po nim Mercury zmarł. W tym tygodniu ukazało się pierwsze zdjęcie Ramiego Maleka w roli wokalisty - obejrzeć je można pod tym adresem.

Prace na planie powinny ruszyć w przyszłym miesiącu, a premiera zapowiedziana została na 25 grudnia 2018 roku.

Lucy Boynton można oglądać w serialu "Gypsy". W listopadzie zobaczymy ją z kolei na dużym ekranie w filmie "Morderstwo w Orient Expressie".
Tagi: Lucy Boynton

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej