Lucy Boynton w filmowej biografii J.D. Salingera

Lucy Boynton, o której zrobiło się ostatnio głośniej za sprawą pokazywanego na Sundance filmu "Sing Street", dołączyła do obsady "Rebel in the Rye".

Obraz będzie biografią pisarza J.D. Salingera, autora legendarnej powieści "Buszujący w zbożu". Film wyreżyseruje współtwórca serialu "Imperium" Danny Strong. Akcja skoncentruje się na okresie, gdy Salinger przygotowywał się do napisania swojego arcydzieła.

W literata wcieli się Nicholas Hoult. Na planie stawią się również Kevin Spacey, Zoey Deutch, Laura Dern, Brian D'Arcy James i Hope Davis.

Lucy Boynton to młoda brytyjska aktorka (ur. w 1994 roku), która swoją karierę rozpoczęła w 2006 roku rolą w filmie "Miss Potter". Niedługo będzie ją można oglądać w horrorach "The Blackcoat's Daughter" oraz "Don't Knock Twice". Niedawno skończyła zdjęcia do filmu "Let Me Go", gdzie zagrała u boku Juliet Stevenson i Johdi May.
Tagi: Lucy Boynton

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej