Ludacris dołącza do gry

Ludacris dołączył do obsady futurystycznego thrillera w reżyserii Marka Neveldine\'a i Briana Taylora. W głównej roli zobaczymy Gerarda Butlera.

Akcja filmu, wcześniej roboczo zatytułowanego \"Game\", rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Wysoko rozwinięta, kontrolująca umysły ludzkie technologia zawładnęła całkowicie społeczeństwem. Mieszkańcy ziemi biorą udział w zbiorowej grze sieciowej, w której mogą kontrolować innych ludzi znajdujących się we wnętrzu symulacji. Gerard Butler wcieli się w postać Kable\'a, jednego z najlepszych wojowników gry, dążącego do zniszczenia systemu, w którym został uwięziony. Ludacris zagra jednego z członków ruchu oporu HUMANZ protestującego przeciw wykorzystywaniu w grze więźniów.

Raper wystąpił ostatnio w komedii \"Fred Claus\" u boku Vince\'a Vaughna i Rachel Weisz. Dyskografię artysty zamyka krążek \"Release Therapy\" z 2006 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej