Luke Evans tworzy Wonder Woman

Luke Evans tworzy Wonder Woman
ZOBACZ GALERIĘ Luke Evans tworzy Wonder Woman

Luke Evans tworzy Wonder Woman

Zaraz po prezentacji na nowojorskim Comic Conie, do sieci trafił ostateczny zwiastun filmu "Professor Marston & The Wonder Woman", który opowiada o tym, jak powstała jedna z najpopularniejszych superbohaterek.

Bohaterem obrazu jest dr William Moulton Marston, psychologu z Uniwersytetu Harvarda, który odpowiedzialny jest za powołanie do życia jednej z najpopularniejszych postaci komiksowych, feministycznej Wonder Woman. Inspiracją dla uczonego była jego żona, Elizabeth Marston, oraz ich kochanka, Olive Byrne.

W rolach głównych w filmie zobaczymy Luke'a Evansa, Bellę Heathcote i Rebeccę Hall. W obsadzie znalazła się również Connie Britton.

- Nikt tego nigdy nie wyda - mówi żona profesora, podsumowawszy fabułę jego komiksu. Trailer można obejrzeć pod tym adresem.

Za kamerą stanęła Angela Robinson, która jest również autorką scenariusza. Wśród producentów dzieła znalazła się autorka serialu "Transparent", Jill Soloway.

Premierę wyznaczono na 13 października.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej