Luke Evans wyjaśnia rolę Wonder Woman

Luke Evans wyjaśnia rolę Wonder Woman
ZOBACZ GALERIĘ Luke Evans wyjaśnia rolę Wonder Woman

Luke Evans wyjaśnia rolę Wonder Woman

Do sieci trafił klip promujący produkcję "Professor Marston & The Wonder Woman" opowiadający o tym, jak powstała jedna z najpopularniejszych superbohaterek.

Projekt opowie o dr Williamie Moultonie Marstonie, psychologu z Uniwersytetu Harvarda, który odpowiedzialny jest za powołanie do życia jednej z najpopularniejszych postaci komiksowych, feministycznej Wonder Woman. Inspiracją dla uczonego była jego żona, Elizabeth Marston, oraz ich kochanka, Olive Byrne.

- Chcę, by młode, współczesne dziewczyny wiedziały, że mają wewnętrzną siłę, by decydować o swym przeznaczeniu - wyjaśnia swoją feministyczną ideologię Marston. Klip znajduje się tutaj.

W rolach głównych w filmie zobaczymy Luke'a Evansa, Bellę Heathcote i Rebeccę Hall. W obsadzie znalazła się również Connie Britton.

Za kamerą stanęła Angela Robinson, która jest również autorką scenariusza. Wśród producentów dzieła znalazła się autorka serialu "Transparent", Jill Soloway.

Premierę wyznaczono na 13 października.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej