Luke Evans wyjaśnia rolę Wonder Woman

Luke Evans wyjaśnia rolę Wonder Woman
ZOBACZ GALERIĘ Luke Evans wyjaśnia rolę Wonder Woman

Luke Evans wyjaśnia rolę Wonder Woman

Do sieci trafił klip promujący produkcję "Professor Marston & The Wonder Woman" opowiadający o tym, jak powstała jedna z najpopularniejszych superbohaterek.

Projekt opowie o dr Williamie Moultonie Marstonie, psychologu z Uniwersytetu Harvarda, który odpowiedzialny jest za powołanie do życia jednej z najpopularniejszych postaci komiksowych, feministycznej Wonder Woman. Inspiracją dla uczonego była jego żona, Elizabeth Marston, oraz ich kochanka, Olive Byrne.

- Chcę, by młode, współczesne dziewczyny wiedziały, że mają wewnętrzną siłę, by decydować o swym przeznaczeniu - wyjaśnia swoją feministyczną ideologię Marston. Klip znajduje się tutaj.

W rolach głównych w filmie zobaczymy Luke'a Evansa, Bellę Heathcote i Rebeccę Hall. W obsadzie znalazła się również Connie Britton.

Za kamerą stanęła Angela Robinson, która jest również autorką scenariusza. Wśród producentów dzieła znalazła się autorka serialu "Transparent", Jill Soloway.

Premierę wyznaczono na 13 października.

OSTATNIE

22.09.2019
Emily Beecham dołączyła do obsady filmu \"Cruella\" z udziałem Emmy Stone. więcej
21.09.2019
Lea Michele opublikowała piosenkę "It's the Most Wonderful Time of the Year" promującą świąteczny album "Christmas in The City". więcej
21.09.2019
Will Ferrell i Ryan Reynolds zagrają w muzycznym filmie inspirowanym "Opowieść wigilijną" Karola Dickensa. więcej
21.09.2019
W sieci pojawił się polski zwiastun filmu "Trauma" z Samem Worthingtonem. więcej
20.09.2019
Znani z "Teorii wielkiego podrywu" Jim Parsons i Mayim Bialik zagrają w komediowej serii "Carla". więcej