Luke Pasqualino robi przekręt z Rupertem Grintem

Luke Pasqualino wystąpi u boku Ruperta Grinta w serialu na podstawie filmu "Przekręt" Guya Ritchie.

Projekt realizuje Crackle. W obsadzie znajdą się także Dougray Scott i Ed Westwick. Nick Renton stanie za kamerą. Cykl ma być utrzymany w klimacie filmu z Jasonem Stathamem i Bradem Pittem, ale przedstawiać inną historię z innymi bohaterami. Produkcja opowiadać będzie o grupie 20-latków, którzy trafiają na ciężarówkę wyładowaną skradzionym złotem.

Udział wcześniej potwierdził Rupert Grint, który wcieli się w postać Charliego Cavendisha, teraz dołącza do niego Luke Pasqualino jako Albert Hill. Albert jest bystry, przystojny i charyzmatyczny. Nie boi się działać i zrobi wszystko, by nie skończyć jak jego ojciec Vic (Dougray Scott).

Powstanie 10 odcinków. Premiera planowana jest na 2017 rok.

"Przekręt" z 2000 roku to wielowątkowa komedia gangsterska z diamentami w tle. Film podobał się na całym świecie, a Guya Ritchiego uznano następcą Quentina Tarantino.

Luke Pasqualino ostatnio grał w serialu "Muszkieterowie".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej