Luke Skywalker i Han Solo szukają dzieci

Alex Pettyfer i Rachel Hurd-Wood wzięli udział w przesłuchaniach do ról w siódmym epizodzie "Gwiezdnych wojen".

23-letni Pettyfer jest kandydatem do roli Bena, syna Luke'a Skywalkera, a Hurd-Wood ubiega się o rolę córki Hana Solo i księżniczki Lei. Oboje rywalizują o miejsce w filmie z wieloma innymi aktorami, więc ich udział w projekcie nie jest pewny.

W siódmym epizodzie "Gwiezdnych wojen" do swoich ról mają powrócić Ian McDiarmid, Ewan McGregor, Harrison Ford, Mark Hamill i Carrie Fisher.

Przypomnijmy, że powstająca pod szyldem Disneya produkcja "Gwiezdne wojny VII" trafi do kin w 2015 roku. Zdjęcia rozpoczną się w przyszłym roku w Wielkiej Brytanii. Za kamerą stanie J.J. Abrams ("Star Trek"), a nad oprawą muzyczną ponownie czuwać będzie John Williams.

Alex Pettyfer znany jest z przebojów "Jestem numerem cztery" i "Magic Mike", a Rachel Hurd-Wood - z filmów "Pachnidło: Historia mordercy" i "Piotruś Pan".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej