Luke Wilson i Imogen Poots u Camerona Crowe'a

Luke Wilson i Imogen Poots u Camerona Crowe'a
ZOBACZ GALERIĘ Luke Wilson i Imogen Poots u Camerona Crowe'a

Luke Wilson i Imogen Poots u Camerona Crowe'a

Luke Wilson i Imogen Poots zagrają w serialu "Roadies", do którego pilotowy odcinek nakręci Cameron Crowe.

Produkcja opowie o trasie zespołu rockowego widzianej oczami technicznych i innych pracowników ekipy bandu.

Jako pierwsi w obsadzie pojawili się Luke Wilson i Imogen Poots, a także Keisha Castle-Hughes, Peter Cambor oraz Rafe Spall.

Wilson wcieli się w Billa, menadżera zespołu oraz mężczyznę, który od pięciu lat jest trzeźwy. Poots sportretuje Kelly Ann, panią elektryk o wielkim sercu, ale niezbyt przyjaznym usposobieniu. Castle-Hughes zagra Donnę Mancini, dźwiękowca zespołu. Cambor wcieli się w Milo, anglofila, technika od gitar, delikatnie powiedziawszy nie dbającego o higienę osobistą. Spall natomiast zagra Rega Whiteheada, brytyjskiego finansistę, kontrolującego budżet zespołu.

Cameron Crowe napisał scenariusz i stanie za kamerą pierwszego, godzinnego odcinka. Produkcją zajmą się J.J. Abrams i Bryan Burk. Serial powstaje dla stacji Showtime.

Wilson ostatnio zagrał w filmie "Dear Eleanor". Poots pracowała niedawno z Terrence'em Malickiem na planie filmu "Knight of Cups". Castle-Hughes dołączyła niedawno do obsady serialu "Gra o tron". Natomiast Cambor znany jest przede wszystkim z roli w serialu "Agenci NCIS: Los Angeles", a Spalla można obecnie zobaczyć w kinach w filmie familijnym "Uwolnić Mikołaja!".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej