Lupita Nyong'o i Josh Gad w komedii o zombie

Lupita Nyong'o i Josh Gad w komedii o zombie
ZOBACZ GALERIĘ Lupita Nyong'o i Josh Gad w komedii o zombie

Lupita Nyong'o i Josh Gad w komedii o zombie

Lupita Nyong'o i Josh Gad zagrają w filmie "Little Monsters", który szykuje australijski scenarzysta i reżyser, Abe Forsythe.

Bohaterem będzie Dave (Alexander England), przebrzmiały muzyk, który zgadza się opiekować klasą swojego bratanka podczas wycieczki. Nie robi tego jednak z miłości do dzieci, lecz dlatego, że podoba mu się nauczycielka Caroline (Lupita Nyong'o). Plany zalecania się do wychowawczyni utrudnia gwiazdor programów dla dzieci, Teddy McGiggle (Josh Gad). Co jednak najgorsze, niespodziewanie dochodzi do epidemii zombie.

Zdjęcia rozpoczną się w tym miesiącu w Sydney.

Lupitę Nyong'o, laureatkę Oscara za rolę w dramacie "Zniewolony. 12 Years a Slave", już w grudniu zobaczymy w "Gwiezdnych wojnach: Ostatnim Jedi".

Josh Gad ostatnio zagrał w gwiazdorsko obsadzonym "Morderstwie w Orient Expressie", który premierowo pokazany zostanie na festiwalu Camerimage w Bydgoszczy.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej