Łysiejący Ewan McGregor w Fargo

Łysiejący Ewan McGregor w Fargo
ZOBACZ GALERIĘ Łysiejący Ewan McGregor w Fargo

Łysiejący Ewan McGregor w Fargo

W sieci pojawił się teaser trzeciego sezonu serialu "Fargo", tym razem z Ewanem McGregorem w roli głównej. Szkota trudno rozpoznać w nowej roli, a dokładnie w jednej z ról.

Akcja nadchodzących odcinków będzie rozgrywać się w 2010 roku. Ewan McGregor wciela się w braci Emmita i Raya Stussych. Emmit to przystojny, potentat rynku nieruchomości w Minnesocie, który spełnił swój amerykański sen. Jego nieco młodszy brat Ray jest jego przeciwieństwem - grubym, łysiejącym kuratorem, obwiniającym brata za swe porażki.

Właśnie drugiego z braci, Raya, widzimy w zaprezentowanym pod tym adresem półminutowym klipie. Towarzyszy mu Mary Elizabeth Winstead jako jego dziewczyna, Nikki Swango.

Carrie Coon gra Glorię Burgle, szefową lokalnej policji, świeżą rozwódkę i matkę. David Thewlis pojawia się jako V.M. Vargas, samotnik i kapitalista, planujący biznes z Emmitem.

Udział potwierdzili także Scoot McNairy, Michael Stuhlbarg, Shea Whigham, Thomas Mann, Karan Soni i Fred Melamed.

Premierę wyznaczono na 19 kwietnia.

OSTATNIE

21.09.2019
Lea Michele opublikowała piosenkę "It's the Most Wonderful Time of the Year" promującą świąteczny album "Christmas in The City". więcej
21.09.2019
Will Ferrell i Ryan Reynolds zagrają w muzycznym filmie inspirowanym "Opowieść wigilijną" Karola Dickensa. więcej
21.09.2019
W sieci pojawił się polski zwiastun filmu "Trauma" z Samem Worthingtonem. więcej
20.09.2019
Znani z "Teorii wielkiego podrywu" Jim Parsons i Mayim Bialik zagrają w komediowej serii "Carla". więcej
20.09.2019
Amazon zaprezentował nowy zwiastun obrazu "The Aeronauts" z Felicity Jones i Eddiem Redmayne'em w rolach głównych. więcej