"M jak morderca": Al Pacino po raz siódmy detektywem

"M jak morderca": Al Pacino po raz siódmy detektywem
ZOBACZ GALERIĘ "M jak morderca": Al Pacino po raz siódmy detektywem

"M jak morderca": Al Pacino po raz siódmy detektywem

5 stycznia do kin trafi obraz "M jak morderca" ("Hangman") z Alem Pacino w głównej roli. W sieci pojawił się polskiej zwiastun kryminalnej produkcji.

Tytułowy wisielec (hangman) to ksywka seryjnego zabójcy, który wiesza swoje ofiary, ale także zabawia się z policjantami grą w szubienicę (po angielsku gra także nosi nazwę hangman). Odgadnięcie słów może zaprowadzić na trop zabójcy.

- Emerytowany detektyw z wydziału zabójstw, Ray Archer (zdobywca Oscara Al Pacino) wraz z kryminalnym profilerem Willemem Ruineymem (Karl Urban) i dziennikarką śledczą Christi Davies (Brittany Snow) próbują schwytać seryjnego mordercę - czytamy w opisie filmu. - Sprawa staje się jedną z najtrudniejszych w karierze doświadczonych policjantów, wciągając całą trójkę w wisielczą grę.

- Poszedłem na emeryturę, błagałeś, żebym wrócił, więc jestem - mówi Ray. Zapowiedź można obejrzeć poniżej.

Za reżyserię odpowiada Johnny Martin.

Al Pacino pracuje obecnie z Martinem Scorsese na planie filmu "The Irishman". Towarzyszą mu Robert De Niro, Joe Pesci i Anna Paquin.

Tagi: Al Pacino

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej