Machine Gun Kelly i Travis Barker protestują w Los Angeles

Machine Gun Kelly i Travis Barker protestują w Los Angeles
ZOBACZ GALERIĘ Machine Gun Kelly i Travis Barker protestują w Los Angeles

Machine Gun Kelly i Travis Barker protestują w Los Angeles

Machine Gun Kelly i Travis Barker nagrali cover piosenki \"Killing In The Name\" Rage Against the Machine.

Machine Gun Kelly i Travis Barker uczestniczyli w protestach w Los Angeles w Kalifornii a zaraz po tym weszli do studia i nagrali cover (dość wierny) kompozycji \"Killing In The Name\" Rage Against the Machine. Przeróbce towarzyszy czarno-biały klip, w którym pokazane są fragmenty ostatnich protestów. Filmik kończy wezwania do zastopowania \"systemowego rasizmu\".

Machine Gun Kelly i Travis Barker podczas marszu nieśli transparenty \"Stop arresting protestors! Arrest killer cops!\" (Zamiast protestujących aresztujcie policjantów zabójców) oraz \"No justice. No peace\" (Nie ma pokoju bez sprawiedliwości).

- 28 lat później i każde słowo ciągle pasuje do opisu rzeczywistości - napisał Travis Barker o nowej wersji \"Killing In The Name\".

W 2019 Machine Gun Kelly wydał album \"Hotel Diablo\". Obecnie artysta przygotowuje się do premiery pop-punkowego longplaya zatytułowanego \"Tickets to My Downfall\". Wkrótce rapera będzie można oglądać na wielkim ekranie – w komedii \"Big Time Adolescence\" w reżyserii Jasona Orleya. Zagra także u boku Sama Worthingtona w \"The Last Song of Isaac LeMay\".

\"Nine\" to ósmy album Blink-182, kapeli Travisa Barkera, który ukazał się w 2019 roku. Muzyk udzielał się także ostatnio na płytach nothing,nowhere., czy 03 Greedo.

Wyświetl ten post na Instagramie.

NO JUSTICE NO PEACE

Post udostępniony przez travisbarker (@travisbarker)


OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej