Machine Gun Kelly u szczytu formy z Hailee Steinfeld

Machine Gun Kelly u szczytu formy z Hailee Steinfeld
ZOBACZ GALERIĘ Machine Gun Kelly u szczytu formy z Hailee Steinfeld

Machine Gun Kelly u szczytu formy z Hailee Steinfeld

Machine Gun Kelly ostatnio chętnie współpracuje z paniami. Po Camili Cabello z Fifth Harmony, zaprosił Hailee Steinfeld.

Aktorka zaprezentowała swój talent wokalny w piosence "At My Best". Machine Gun Kelly odpowiada za produkcję kawałka. Nagrania opierającego się na damsko-męskim kontraście można wysłuchać tutaj.

Numer zapowiada trzeci album rapera, który ma ukazać się w tym roku.

Colson Baker, lepiej znany pod pseudonimem Machine Gun Kelly (MGK), przeszedł długą drogę od czasu, kiedy jako pierwszy biały raper wygrał "Amateur Night" w prestiżowym Apollo Theater w Nowym Jorku. Pseudonim MGK został mu nadany przez znajomych, ze względu na szybki jak karabin maszynowy sposób rymowania. Na koncie ma płyty "Lace Up" (2012) i "General Admission" (2015).

We wrześniu 2016 roku do kin w USA trafiła komedia "The Edge of Seventeen" z udziałem Hailee Steinfeld. Aktorka potwierdziła też udział w "Pitch Perfect 3". Gwiazda może pochwalić się EP-ką "Haiz" wydaną w listopadzie 2013 roku. Ostatnio pojawiła się na singlu brytyjskiego producenta Sigali w "Show You Love".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej