Maciej Pieprzyca kręci "Jestem mordercą"

Maciej Pieprzyca, twórca "Chce się żyć", rozpoczął w Warszawie zdjęcia do swojego nowego filmu "Jestem mordercą".

"Jestem mordercą" to thriller psychologiczny inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z początku lat 70.. Głównym bohaterem jest młody milicjant, który po niepowodzeniu dotychczasowego śledztwa, zostaje szefem grupy dochodzeniowej mającej złapać seryjnego zabójcę kobiet.

- To z pewnością nie jest kolejny film o seryjnym mordercy - podkreśla reżyser. - Bohaterem filmu jest zwykły człowiek postawiony w sytuacji, która go przerasta. Zmagając się ze swoimi słabościami, ambicjami, również systemem społeczno-politycznym, bliski jest przekroczenia niebezpiecznej granicy, by z bohatera stać się antybohaterem.

W roli głównej zobaczymy Mirosława Haniszewskiego, a partnerować mu będą Arkadiusz Jakubik, Magdalena Popławska, Piotr Adamczyk i Michał Żurawski.

Maciej Pieprzyca jest nie tylko reżyserem, ale i scenarzystą projektu.

Premiera planowana jest na 2016 rok.

OSTATNIE

17.09.2019
Aktorka i piosenkarka Mandy Moore opublikowała pierwszą nową piosenkę od 10 lat. więcej
17.09.2019
W sieci pojawił się trailer serialu Netfliksa "Życie z samym sobą" ("Living With Yourself") z Paulem Ruddem w podwójnej roli głównej. więcej
17.09.2019
Do sieci trafił nowy klip promujący film "Jay and Silent Bob Reboot". więcej
17.09.2019
Dan Aykroyd, członek oryginalnej obsady "Pogromców duchów" ("Ghostbusters") potwierdził, że powróci w nowej odsłonie filmu. więcej
16.09.2019
Amy Brenneman zagra u boku Jeffa Bridgesa w serialu "The Old Man" telewizji FX. więcej