Maciej Pieprzyca kręci "Jestem mordercą"

Maciej Pieprzyca, twórca "Chce się żyć", rozpoczął w Warszawie zdjęcia do swojego nowego filmu "Jestem mordercą".

"Jestem mordercą" to thriller psychologiczny inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z początku lat 70.. Głównym bohaterem jest młody milicjant, który po niepowodzeniu dotychczasowego śledztwa, zostaje szefem grupy dochodzeniowej mającej złapać seryjnego zabójcę kobiet.

- To z pewnością nie jest kolejny film o seryjnym mordercy - podkreśla reżyser. - Bohaterem filmu jest zwykły człowiek postawiony w sytuacji, która go przerasta. Zmagając się ze swoimi słabościami, ambicjami, również systemem społeczno-politycznym, bliski jest przekroczenia niebezpiecznej granicy, by z bohatera stać się antybohaterem.

W roli głównej zobaczymy Mirosława Haniszewskiego, a partnerować mu będą Arkadiusz Jakubik, Magdalena Popławska, Piotr Adamczyk i Michał Żurawski.

Maciej Pieprzyca jest nie tylko reżyserem, ale i scenarzystą projektu.

Premiera planowana jest na 2016 rok.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej