Maddie Ziegler, Diplo i Labrinth latają samochodem

Maddie Ziegler, Diplo i Labrinth latają samochodem
ZOBACZ GALERIĘ Maddie Ziegler, Diplo i Labrinth latają samochodem

Maddie Ziegler, Diplo i Labrinth latają samochodem

Supergrupa LSD, w skład której wchodzą Sia, Diplo i Labrinth opublikowała klip do piosenki "Thunderclouds".

W teledysku przypominającym w klimacie film "Gwiezdny pył" z Claire Danes grają Diplo i Labrinth oraz już na etacie zastępująca Się, Maddie Ziegler. Teledysk można zobaczyć poniżej.

Choć nazwa LSD kojarzy się z narkotykiem, źródła nazwy należy raczej poszukiwać w inicjałach składających się nań artystów.

16-letnia Maddie Ziegler zagrała w klipach Sii "The Greatest", "Cheap Thrills", "Big Girls Cry", "Elastic Heart" oraz "Chandelier". Niedawno młoda artystka pojawiła się w filmie "Powieść Henry'ego" u boku Naomi Watts.

Diplo to DJ, producent i siła sprawcza Major Lazer. Na przebojową mieszankę formacji składają się niskie basy, jamajskie, dancehallowe rytmy, trapowe wycieczki i EDM-owe podbicia. Ostatnie wydawnictwo Diplo to EP-ka zatytułowana "California".

Sia Furler muzyczną karierę rozpoczynała od wokalnych, gościnnych występów głównie w utworach Zero 7. Pierwszy własny longplay, "OnlySee", wydała w 1997 roku. Jednocześnie prowadziła karierę solową i zdobywała uznanie jako autorka piosenek dla innych wykonawców. Z jej talentu korzystali Beyoncé, Kylie Minogue, Flo Rida czy Rihanna, dla której przygotowała przebój "Diamonds". Współtworzyła też utwory "Titanium" David Guetta i "Wild Ones" Flo Ridy, w których zresztą również zaśpiewała. Ważnym momentem w karierze pochodzącej z Adelaide artystki było wydanie płyty "1000 Forms of Fear" (2014), z której pochodził hit "Chandelier". Jej ostatnie wydawnictwo to "Everyday Is Christmas" z 2017 roku.

Labrinth, który naprawdę nazywa się Timothy McKenzie, zadebiutował krążkiem "Electronic Earth" w kwietniu 2012 roku. Fani ciagle czekają na drugą płytę angielskiego muzyka, "Take Me to the Truth".

Tagi: Sia | Diplo | Labrinth

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej