Madonna wspomina Marka Bluma

Madonna wspomina Marka Bluma
ZOBACZ GALERIĘ Madonna wspomina Marka Bluma

Madonna wspomina Marka Bluma

Madonna podzieliła się wspomnieniem o Marku Blumie, który zmarł z powodu koronawirusa.

Madonna zagrała z Markiem Blumem w 1985 roku komedii "Rozpaczliwie poszukując Susan". Była to jedna z ciekawszych ról wokalistki, która ciepło wspomina towarzyszącego jej na planie aktora.

- W tym tragicznym momencie moje serce kieruje się do niego, jego rodziny i jego bliskich - napisała Madonna. - Zapamiętałam go jako zabawnego, ciepłego, kochającego mężczyznę, gdy robiliśmy "Rozpaczliwie poszukując Susan". To kolejna przestroga, że ten wirus nie jest żartem. ️Musimy mieć nadzieję - pomagać sobie nawzajem - i przestrzegać zasad kwarantanny.

Amerykański aktor Mark Blum zmarł w wieku 69 lat. Przyczyną śmierci była choroba COVID-19, którą wywołuje koronawirus.

Choć rzadko grywał pierwszoplanowa role widzowie zapamiętają Marka Bluma z charakterystycznych zazwyczaj pełnych ciepła bohaterów. W jego filmografii jest kilkadziesiąt filmów w tym tak popularne jak "Rozpaczliwie poszukując Susan", "Krokodyl Dundee" czy "Jak ona to robi?".

Aktor przez wiele lat związany był z Broadwayem, ma też na koncie wiele ról w serialach. Ostatnio widzowie mogli go podziwiać choćby w znakomicie ocenianych "Mozart w dżungli", "Sukcesja" czy "Ty".

Tagi: Madonna

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej