Madonna zaproponowała ślub Seanowi Pennowi

Madonna zaproponowała ślub Seanowi Pennowi
ZOBACZ GALERIĘ Madonna zaproponowała ślub Seanowi Pennowi

Madonna zaproponowała ślub Seanowi Pennowi

Madonna zgodziła się znów wyjść za Seana Penna. Ale nie za darmo.

Królowa popu zapowiedziała, że da małżeństwu z aktorem drugą szansę za... 150 tysięcy dolarów. Propozycja pojawiła się podczas charytatywnej licytacji. Gwiazda wystawiła swój naszyjnik, który jej eks miał wylicytować właśnie za 150 tysięcy dolarów. Niestety, został przelicytowany. Na otarcie łez Madonna zaprosiła jednak Penna na scenę i podziękowała za szczodrość. Powiedziała też, że nadal go kocha. Krótki klip z dobroczynnej imprezy w Miami można zobaczyć pod tym adresem.

Madonna wydała trzynasty longplay - "Rebel Heart" - w marcu 2015 roku. W trwającej od początku lat 80. karierze sprzedała pond 300 milionów płyt na całym świecie. Wśród jej największych hitów znajdują się "Like a Virgin", "Papa Don't Preach", "Like a Prayer", "Vogue", "Take a Bow", "Frozen", "Music", "Hung Up" czy "4 Minutes".

Sean Penn był mężem Madonny w latach 1985-1989. Laureat Oscara potwierdził niedawno udział w filmie "Professor and the Madman" o twórcach oksfordzkiego słownika języka angielskiego (Oxford English Dictionary). Ostatnio stanął też za kamerą, czego owcem jest dramat "The Last Face" z Charlize Theron i Javierem Bardemem.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej