Mads Mikkelsen pomniejszym wrogiem doktora Strange'a

Wiemy, kogo Mads Mikkelsen zagra w filmie "Doctor Strange".

Dzieło będzie adaptacją popularnego komiksu stworzonego przez Stana Lee i Steve'a Ditko. To historia neurochirurga, który po wypadku nie może dalej operować. Nadzieję na wyleczenie daje mu pewien tybetański mnich, który pragnie zostać jego nauczycielem. W dalekich Himalajach doktor Strange nie tylko dochodzi do zdrowia, ale też poznaje tajniki czarnoksięstwa.

Benedict Cumberbatch gra tytułową rolę. Tilda Swinton wciela się w mistyczkę zwaną Ancient One, Chiwetel Ejiofor jest jej pomocnikiem baronem Mordo. Od dawna wiadomo było, że Mads Mikkelsen portretuje czarny charakter, dopiero teraz wiemy, że będzie to Kaecilius - czarnoksiężnik, czasem służący barona Mordo, pomniejszy wróg Stephena Strange'a.

Postać Kaeciliusa po raz pierwszy pojawiła się w komiksach "Doctor Strange" w 1965 roku.

Za kamerą obrazu "Doctor Strange" staje Scott Derrickson, a scenariusz napisał John Spaihts. Premiera planowana jest na 4 listopada 2016 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej