Magdalena Popławska panią prezydent

Magdalena Popławska panią prezydent
ZOBACZ GALERIĘ Magdalena Popławska panią prezydent

Magdalena Popławska panią prezydent

W drugim sezonie serialu "Pakt" telewizji HBO zobaczymy Magdalenę Popławską. Aktorka gra (fikcyjną) prezydent Bytomia, która startuje w wyborach ogólnopolskich.

- Moja bohaterka, Anna, postanowi wejść na kolejny polityczny poziom. Ma dobre intencje, ale jej uczciwość zostanie wystawiona na próbę - mówi Magdalena Popławska, której postać w serialu będzie równie ważna, co głównego bohatera - Piotra Grodeckiego (Marcin Dorociński).

Wydarzenia przedstawione w serialu nie będą odnosić się bezpośrednio do tego, co dzieje się w polityce. - Nie opowiadamy o konkretnych zdarzeniach z życia politycznego. "Pakt" to political fiction - stwierdza aktorka. - W serialu ukazane są kulisy polityki, ale pokazujemy raczej pewne uniwersalne mechanizmy władzy. Opowiadamy o ludziach, którzy mają olbrzymią władzę i wpływy.

Drugi sezon "Paktu" będzie się składał z sześciu odcinków. Poza Magdaleną Popławską na ekranie (ponownie) zobaczymy Marcina Dorocińskiego oraz Witolda Dębickiego. Akcja rozgrywać się będzie w trakcie kampanii wyborczej na Śląsku i w Warszawie. Za zdjęcia znowu odpowiada operator Paweł Flis.

Premiera jesienią.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej