Magnum Mel B

Mel B zagra w kinowej wersji serialu "Magnum".

Jak dotąd wciąż nic pewnego nie wiadomo o obsadzie serialu, ale według różnych doniesień prasowych w rolę tytułowego bohatera, Thomasa Magnuma wcieli się Matthew McConaughey, a towarzyszyć mu będzie Steve Zahn jako Rick, Tyrese Gibson jako TC oraz William H.Macy jako Higgins.

- Mel zagra twardą kobietę-detektywa - zdradził informator. - Jej bezpośrednie podejście do życia sprawi, że będzie wartościową osobą w obsadzie.

Serial "Magnum" koncentruje się na osobie Thomasa Magnuma, szefa ochrony w bogatej rezydencji. Oprócz stałej pracy mężczyzna jest także prywatnym detektywem.

Melanie Brown ma na swoim koncie kilka występów telewizyjnych oraz w drobnych produkcjach. Razem z resztą Spice Girls wzięła niedawno udział w światowej trasie koncertowej. Kompilacja "Greatest Hits" z dwoma nowymi utworami w wykonaniu kwintetu, ukazała się w listopadzie 2007 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej