Mahershala Ali i Danny Glover boksują dla Jaya-Z

Mahershala Ali i Danny Glover boksują dla Jaya-Z
ZOBACZ GALERIĘ Mahershala Ali i Danny Glover boksują dla Jaya-Z

Mahershala Ali i Danny Glover boksują dla Jaya-Z

Przed premierą nowej płyty Jaya-Z, "4:44", ukazał się krótki klip z udziałem aktorów Mahershali Alego i Danny'ego Glovera. Teraz wiadomo, że była to zapowiedź teledysku.

W wideo do numeru "Adnis" Ali wciela się w boksera, a Glover w jego trenera. Za reżyserię czarno-białego filmiku odpowiada Mark Romanek (Nine Inch Nails, Madonna). Teledysk można znaleźć na Tidalu.

"Adnis" to czwarty klip promujący płytę rapera. Wcześniej opublikowane zostały "Kill Jay Z," "Bam" (with Damian Marley), "4:44" i "The Story of O.J.".

Longplay "4:44" ukazał się pod koniec czerwca i w niespełna tydzień uzyskał platynowy status.

Jay-Z to jeden z popularniejszych hiphopowych artystów. Trzy albumy nowojorczyka - "Reasonable Doubt" (1996), "The Blueprint" (2001) i "The Black Album" (2003) - uważane są za kluczowe dla gatunku. Magazyn "Rolling Stone" zamieścił go na 88. miejscu w rankingu 100 największych artystów wszech czasów. Ostatnio Amerykanin zajęty jest też produkcją filmów i dokumentów.

Mahershala Ali, laureat Oscara za "Moonlight", ostatnio wystąpił w filmie "Ukryte działania" i serialu "Luke Cage".

Danny Glover, znany z roli Rogera Murtaugh w obrazach "Zabójcza broń", niedawno był narratorem w serii "Cold Case Files".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej