Maja Ostaszewska postawi diagnozę w TVN

Maja Ostaszewska postawi diagnozę w TVN
ZOBACZ GALERIĘ Maja Ostaszewska postawi diagnozę w TVN

Maja Ostaszewska postawi diagnozę w TVN

Jesienią na antenę stacji TVN trafi nowy, medyczny serial z Mają Ostaszewską w roli głównej. Zdjęcia do produkcji zatytułowanej "Diagnoza" właśnie ruszają.

Główną bohaterką jest Anna (Ostaszewska), która po wypadku samochodowym trafia do szpitala na Śląsku. Na miejscu okazuje się, że kobieta straciła pamięć. Opiekują się nią lekarze, których sportretują Maciej Zakościelny i Adam Woronowicz. Ważną rolę odegra postać grana przez Magdalenę Popławską.

Poza głównym wątkiem, na ekranie śledzić będziemy przypadki innych pacjentów. Cykl ma przypominać popularnego "Doktora House'a".

W obsadzie znajdą się także Anna Smołowik, Beata Ścibakówna, Michał Czernecki, Sonia Bohosiewicz oraz Antoni Królikowski.

Powstanie 13 odcinków, które kręcone będą w Warszawie i Rybniku. Wśród reżyserów znaleźli się Xawery Żuławski i Łukasz Palkowski ("Belfer"). Produkcją zajmuje się Dorota Kośmicka-Gacke.

Maję Ostaszewską ostatnio można było podziwiać w innej produkcji TVN, "Druga szansa".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej