Małaszyński, Szyc, Damięcki i Tede Wojowniczymi Żółwiami Ninja

Małaszyński, Szyc, Damięcki i Tede Wojowniczymi Żółwiami Ninja
ZOBACZ GALERIĘ Małaszyński, Szyc, Damięcki i Tede Wojowniczymi Żółwiami Ninja

Małaszyński, Szyc, Damięcki i Tede Wojowniczymi Żółwiami Ninja

Paweł Małaszyński, Borys Szyc, Mateusz Damięcki i Tede udzielą głosów postaciom animacji \"Wojownicze Żółwie Ninja\".

Wcześniej informowano, iż Paweł Małaszyński przemówi głosem Leonardo. Borys Szyc został Rafaelem, Mateusza Damięckiego usłyszymy jako Donatella. Ostatni do zespołu dołączył raper Tede, którego usłyszymy w roli Michelangelo.

\"Wojownicze Żółwie Ninja\" zawitają do polskich kin 28 września 2007 roku. Cztery Żółwie: Leonardo, Rafael, Donatello i Michaelangelo to jedne z najbardziej kultowych i najodważniejszych żółwi na świecie. Ich wielbiciele mogą się spodziewać sporej dawki akcji i najnowocześniejszych efektów specjalnych, błyskotliwego poczucia humoru, a przede wszystkim świetnego polskiego dubbingu.

Wielką frajdę na pewno sprawią widzom zapierające dech w piersiach efekty specjalne, których do tej pory nie zastosowano w żadnym innym filmie animowanym. Reżyser filmu Kevin Munroe namówił do współpracy największe talenty, między innymi specjalistę od animacji i scenografii - Simona Murtona, który ma 25-letnie doświadczenie w realizacji tego typu przedsięwzięć, a do ostatnich osiągnięć w jego dorobku należą \"Charlie i fabryka czekolady\", \"Ja, Robot\", \"Van Helsing\" czy \"Matrix Rewolucje\". To właśnie dzięki niemu na ekranie możemy podziwiać niezwykle efektowną scenografię, w której dominującą rolę odgrywają nowojorskie drapacze chmur.

W najnowszym filmie cztery Wojownicze Żółwie po porażce ich odwiecznego wroga, Schreddera, dorastają i zaczyna je dzielić coraz większa przepaść… Ich mistrz - szczur Splinter - stara się zrobić wszystko, by przywrócić grupie jedność, tym bardziej, że niepokoją go dziwne rzeczy, które zaczynają dziać się w Nowym Jorku. Przedsiębiorca inwestujący w nowe technologie, Maximillian J. Winters przy pomocy armii kosmicznych potworów próbuje przejąć władzę nad miastem. Jedynie superdrużyna Wojowniczych Żółwi Ninja może go powstrzymać... Leonardo, Michelangelo, Donatello i Rafael , mając u boku dawnych sprzymierzeńców - April i Caseya, gotowe są stoczyć walkę, w której stawką jest nie tylko ich życie. Zmierzą się również z tajemniczym Klanem Stóp, walczącym po stronie Wintersa i używającym technik znanych Ninja.

W studiu PRL dobiegają końca prace nad polską wersją językową filmu. Reżyserem dubbingu jest Cezary Morawski.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej