Malcolm D. Lee powraca z trzecią częścią "The Best Man"

Malcolm D. Lee powraca z trzecią częścią "The Best Man"
ZOBACZ GALERIĘ Malcolm D. Lee powraca z trzecią częścią "The Best Man"

Malcolm D. Lee powraca z trzecią częścią "The Best Man"

Studio Universal Pictures zapowiedziało, że obraz "The Best Man Wedding" trafi do kin w kwietniu 2016 roku.

"The Best Man Wedding" to trzecia część serii "The Best Man", w której skład wchodzą "Drużba" ("The Best Man") z 1999 roku oraz "Czas na przyjaźń" ("The Best Man Holiday") z 2013 roku. Pierwsza część cyklu, którego scenarzystą i reżyserem jest Malcolm D. Lee, zarobiła w Stanach Zjednoczonych ponad 35 mln dolarów, a druga ponad 70 mln dolarów.

Za kamerą "The Best Man Wedding" stanie ponownie Malcolm D. Lee, który sam napisze scenariusz. Za produkcję odpowiada Sean Daniel.

Obraz "Drużba" przedstawił historię przyjaciół, którzy spotykają się na ślubie jednego z nich. Ceremonia poszłaby całkiem gładko, gdyby jednym z gości nie był autor biografii, zawierającej dość pikantne szczegóły na temat życia znajomych. W sequelu przyjaciele spotykają się ponownie po 15 latach, aby w czasie świąt odnowić dawne znajomości.

W trzeciej części serii na ekranie mają ponownie pojawić się m.in. Taye Diggs, Terrence Howard, Harold Perrineau, Morris Chestnut, Monica Calhoun, Sanaa Lathan, Nia Long, Melissa De Sousa oraz Regina Hall.

"The Best Man Wedding" trafi do kin za oceanem 15 kwietnia 2016 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej