Mało Jeffa Goldbluma w nowym "Jurassic World"

Mało Jeffa Goldbluma w nowym "Jurassic World"
ZOBACZ GALERIĘ Mało Jeffa Goldbluma w nowym "Jurassic World"

Mało Jeffa Goldbluma w nowym "Jurassic World"

Jeff Goldblum wystąpi w nadchodzącym filmie "Jurassic World: Upadłe królestwo" ("Jurassic World: Fallen Kingdom"), ale nie będzie to wielka rola.

Aktor znów zagra Iana Malcolma, którego portretował już w dwóch produkcjach z lat 90. - "Park jurajski" oraz "Zaginiony świat: Jurassic Park". I chociaż bohater wraca do świata dinozaurów, nie będzie nam dane zbyt długo się nim nacieszyć.

- To mała rólka - przyznał gwiazdor. - Może w ogóle ją wytną. A jak nie, to będę odrobiną natki na daniu. Miejmy jednak nadzieję, że ważną.

W nadchodzącym obrazie do swych ról wracają Chris Pratt i Bryce Dallas Howard. Ponadto do obsady dołączyli Toby Jones, Daniella Pineda, Justice Smith oraz Rafe Spall. Frank Marshall i Steven Spielberg ponownie czuwają nad produkcją. J.A. Bayona kręci na podstawie scenariusza Colina Trevorrowa i Dereka Connolly'ego.

Nowy "Jurassic World" ma robić "zdecydowanie większe wrażenie" niż ostatnia produkcja o prehistorycznych gadach. - Scenariusz zaprowadzi nas tam, gdzie jeszcze nie byliśmy - wyjawił niedawno Bayona. - Przywoła także najważniejsze elementy z poprzednich filmów i przerobi je. Moim zdaniem to bardzo interesujące.

Premierę zaplanowano na 22 czerwca 2018 roku.

Jeffa Goldbluma można właśnie oglądać w kinach w superprodukcji "Thor: Ragnarok".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej