Marcia Gay Harden w stronę różowego nieba

Marcia Gay Harden w stronę różowego nieba
ZOBACZ GALERIĘ Marcia Gay Harden w stronę różowego nieba

Marcia Gay Harden w stronę różowego nieba

Marcia Gay Harden wystąpi w filmie "Pink Skies Ahead".

Obok aktorki na ekranie zobaczymy Jessikę Barden, Henry'ego Winklera, Rosę Salazar, Lewisa Pullmana i Devon Bostick. Film opowiada historię młodej Winony, której życie zostaje wywrócone do góry nogami po wylocie z college'u. Dziewczyna wraca do domu rodzinnego - tam czekają na nią rodzice i diagnoza: zaburzenia lękowe. W tę postać wcieli się Barden.

Harden zagra instruktorkę yogi, Pamelę Landale, czyli matkę Winony. Wraz z mężem Robertem Pamela ma plan - sprzedać dom, przenieść się do mniejszego lokum, a za resztę pieniędzy podróżować po świecie. Powrót córki szybko burzy tę wizję.

Za reżyserię na podstawie własnego scenariusza odpowiada Kelly Oxford.

Marcia Gay Harden ma na koncie Oscara za rolę drugoplanową w filmie "Pollock" Eda Harrisa. Aktorka jest znana także z serii filmów "50 twarzy Greya".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej