Marcin Januszkiewicz przerabia Lady Pank

Marcin Januszkiewicz przerabia Lady Pank
ZOBACZ GALERIĘ Marcin Januszkiewicz przerabia Lady Pank

Marcin Januszkiewicz przerabia Lady Pank

Marcin Januszkiewicz zaprezentował klip do piosenki \"Mniej niż zero\" z repertuaru Lady Pank.

inf\"Mniej niż zero\" to singiel promujący drugi album Marcina Januszkiewicza, zatytułowany \"Perfect Lady Pank\". Premiera jesienią 2020 roku.

- Nikt dzisiaj nie pisze już takich piosenek. Aktualnie mamy w naszym kraju wielu wspaniałych, zdolnych wykonawców, producentów, autorów muzyki i słów, wielu specjalistów od hitów - mówi Marcin Januszkiewicz. - Ale takich ponadczasowych kompozycji, a przede wszystkim takich Tekstów przed duże T nikt już dzisiaj nie tworzy.

To właśnie takie ponadczasowe i nietuzinkowe kompozycje i niezwykłe teksty zainspirowały Marcina Januszkiewicza do stworzenia artystycznych wariacji i nieoczywistych aranżacji piosenek legendarnych zespołów Perfect i Lady Pank. Wszystko po to by podzielić się tym, co według niego jest w sztuce najcenniejsze - swoim punktem widzenia. \"Mniej niż zero\" w wykonaniu Marcina Januszkiewicza z pewnością jest wciąż przestrogą przed wchodzeniem w dorosłość, a być może po raz kolejny zyska wymiar polityczny.

Marcin Januszkiewicz ma na koncie sporo ról teatralnych, a ostatnio dzielił głosu Simbie w filmie \"Król Lew\".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej