Margot Robbie jako Tonya Harding

Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie gwiazdy "Legionu samobójców", Margot Robbie, w zgoła odmiennej roli w filmie "I, Tonya".

Biograficzne dzieło opowiada łyżwiarce Tonyi Harding i wydarzeniu z 1994 roku, kiedy to inna łyżwiarka - Nancy Kerrigan - została zaatakowana podczas treningu w Detroit. Atak, którego celem było złamanie nogi sportsmence, zaplanowała Tonya Harding (Margot Robbie) i jej małżonek Jeff Gillooly (Sebastian Stan). Kerrigan wyszła jednak z ataku tylko poobijana i zdołała wystąpić na Olimpiadzie, i wywalczyć srebrny medal (Harding skończyła rywalizację na 8. miejscu).

Pod tym adresem można zobaczyć Margot Robbie ucharakteryzowaną na łyżwiarkę.

Scenariusz pisze Steven Rogers. Projekt powstanie na podstawie wywiadów z Tonyą Harding i jej mężem Jeffem Gilloolym. Reżyseruje Craig Gillespie.

W "I, Tonya" występują też Allison Janney jako Lavona Fay Golden (matka Harding) i Paul Walter Hauser jako Shawn Eckhardt. Premiera planowana jest na 2018 rok.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej