Maria Bello w "The Walking Dead"

Jak zwykle nowy sezon "The Walking Dead" przyniesie nowe postaci. Jedną z nich zagra Maria Bello.

Choć dopiero zaczął się siódmy sezon, już wiadomo, że w ósmym zobaczymy Marię Bello. - Mam obsesję na punkcie tego serialu - przekonuje aktorka. - Jeden z moich przyjaciół jest producentem i poprosiłam, żeby napisał dla mnie rolę. Z tego co wiem, pojawi się w kolejnym sezonie.

Gwiazda nie ujawniła żadnych informacji na temat bohaterki, którą sportretuje.

Przypomnijmy, że cykl opowiada o ludziach, którzy żyją w świecie po wybuchu epidemii zombie. W produkcji występują Andrew Lincoln jako Rick, Chandler Riggs jako Carl, Danai Gurira jako Michonne, Melissa McBride jako Carol, Lauren Cohan jako Maggie, Norman Reedus jako Daryl, Lennie James jako Morgan i Jeffrey Dean Morgan jako Negan.

Tak, jak w przypadku sezonów poprzednich, 16 odcinków siódmej odsłony "The Walking Dead" wyemitowanych zostanie w dwóch częściach: pierwszych osiem epizodów międzynarodowa widownia zaczęła śledzić 24 października (kilkanaście godzin po premierze w USA), a pozostałe powrócą na ekrany telewizorów w lutym 2017 roku. Stacja AMC zamówiła ósmy sezon.

Maria Bello, znana z seriali "Ostry dyżur" i "Touch" ostatnio pracowała na planie produkcji "Goliath", a także "Wait Till Helen Comes" i "In Search of Fellini".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej