Marian Dziędziel w końcu amantem

Marian Dziędziel w końcu amantem
ZOBACZ GALERIĘ Marian Dziędziel w końcu amantem

Marian Dziędziel w końcu amantem

26 grudnia na ekrany kin wejdzie obraz "Piąta pora roku" z Marianem Dziędzielem w roli głównej.

- Marian Dziędziel to nasza aktorska "dziesiątka" - przekonywał w jednym z wywiadów reżyser, Jerzy Domaradzki. - Jeśli sądzicie, że widzieliście go w każdej możliwej roli, to zapewniam, że tak zakochanego Dziędziela jeszcze w kinie nie było.

Bohaterami obrazu są samotny muzyk Witek, który nigdy nie widział morza (Dziędziel) i wyniosła nauczycielka Barbara (Ewa Wiśniewska), która wciąż czeka na prawdziwą lekcję życia. Oboje niepokorni, z bagażem trudnych doświadczeń i tajemnicami, przekonają się… że nigdy nie jest za późno na pierwszą miłość.

- Witek to sympatyczny facet - komentuje aktor. - Może nie podzielam jego sympatii dla disco polo, ale na pewno byśmy się dogadali. W końcu zagrałem amanta. Można powiedzieć, nareszcie.

Trailer można obejrzeć pod tym adresem.

Rola w "Piątej porze roku" przyniosła Dziędzielowi prestiżową statuetkę Bogini Izydy - nagrodę dla najlepszego aktora 35. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Kairze.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej