Marion Cotillard między miłością a szaleństwem

W sieci pojawił się polski zwiastun filmu "Z innego świata" z Marion Cotillard w roli głównej. - Jak cienka jest granica między miłością, a szaleństwem? - pada pytanie w zapowiedzi.

Gabrielle (Marion Cotillard) pochodzi z małego miasteczka na południu Francji, gdzie marzenia o prawdziwej, przepełnionej namiętnością miłości uchodzą za skandaliczne i szalone. W czasach, w których liczą się przede wszystkim stabilizacja i bezpieczeństwo, rodzice dziewczyny, wbrew jej woli, wydają ją za mąż za José, uczciwego i pracowitego hiszpańskiego farmera. Kiedy po latach spokoju u boku męża, Gabrielle wyjeżdża do uzdrowiska w Alpach i poznaje tam André, przystojnego żołnierza, który rozpala w niej od dawna skrywane żądze, w jej życiu na nowo pojawiają się pasja i namiętność. Tym razem Gabrielle jest zdeterminowana, by podążać za swoimi pragnieniami.

- Co ja mam zrobić - zastanawia się bohaterka. Trailer można obejrzeć pod tym adresem.

W filmie obok nagrodzonej Oscarem francuskiej aktorki Marion Cotillard ("Niczego nie żałuję - Edith Piaf", "Makbet", "Sprzymierzeni") wystąpili również Louis Garrel ("Marzyciele", "Zwyczajni kochankowie", "Moja miłość") oraz Alex Brendemühl ("Mama").

Scenariusz filmu powstał na podstawie bestsellerowej powieści "Mal di pietre". Autorką książki jest Milena Agus. Za kamerą produkcji stanęła laureatka Cezara i jedna z najciekawszych reżyserek francuskiego kina, Nicole Garcia ("Plac Vendome"). Światowa premiera "Z innego świata" odbyła się podczas tegorocznego festiwalu w Cannes, gdzie obraz walczył o Złotą Palmę w Konkursie Głównym.

"Z innego świata" zagości w naszych kinach 9 grudnia.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej