Marion Cotillard w ciąży. Komentuje plotki o romansie z Bradem Pittem

Marion Cotillard potwierdziła, że po raz drugi zostanie mamą. Ojcem nie jest Brad Pitt.

Wraz z informacją o rozwodzie Angeliny Joli i Brada Pitta, po sieci zaczęły krążyć plotki jakoby powodem rozstania był romans aktora z koleżanką z planu, Marion Cotillard. Francuska gwiazda zdementowała te doniesienia.

- Zwykle nie komentuję takich rzeczy ani nie traktuję ich poważnie, ale sytuacja wymknęła się spod kontroli i ma wypływ na zbyt wiele osób, które kocham, dlatego muszę zabrać głos - napisała Marion Cotillard na Instagramie. - Po pierwsze, wiele lat temu poznałam mężczyznę mojego życia, ojca naszego syna i dziecka, którego się spodziewamy. Jest moją miłością, moim najlepszym przyjacielem i jedyną osobą, której potrzebuje.

Mężczyzna, o którym mówi aktorka to Guillaume Canet, z którym jest w związku od 2007 roku. Razem wychowują 5-letniego Marcela.

- Po drugie, tym, którzy twierdzą, że jestem w rozsypce, chcę powiedzieć, że mam się bardzo dobrze i dziękuje - kontynuuje 40-latka. - Z kolei wszystkim hejterom i mediom, którzy od razu mnie osądzili, życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Marion Cotillard i Brad Pitt zagrali razem w dramacie "Sprzymierzeni" ("Allied") Roberta Zemeckisa.

Brad Pitt wciela się w oficera wywiadu Maksa Vatana, który w roku 1942 w północnej Afryce poznaje i zakochuje się we agentce francuskiego ruchu oporu Marianne Beausejour (Marion Cotillard). Później para przenosi się do Londynu, gdzie musi jednak zmierzyć się z innymi wyzwaniami czasu wojny.

Zapowiedź ukazującą pełen namiętności związek Maksa i Marianne można obejrzeć pod tym adresem.

Do naszych kin dzieło trafi 25 listopada.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej