Marisa Tomei ciotką Spider-Mana

Marvel i Sony chcą zatrudnić Marisę Tomei do roli ciotki May w nowym "Spider-Manie".

Informacja nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, jeżeli jednak okaże się prawdziwa Tomei dołączy na planie do Toma Hollanda, który wcieli się w tytułowego bohatera. Film wyreżyseruje Jon Watts ("Clown", "Cop Car"). Nie wiadomo jeszcze kto napisze scenariusz - jego autora wybiorą producenci: Kevin Feige i Amy Pascal.

Holland ("Niemożliwe", "Jeżeli nadejdzie jutro", "Wolf Hall") pokonał silną konkurencję. O rolę Petera Parkera i jego superwcielenia rywalizowali też Judah Lewis ("Point Break"), Matthew Lintz ("Piksele"), Charlie Plummer ("Zakazane imperium"), Charlie Rowe ("Bractwo czerwonej opaski") i Asa Butterfield ("Hugo i jego wynalazek").

Marisa Tomei do tej pory grała głównie w skromniejszych produkcjach o zacięciu dramatycznym, czasem romantycznym. Chętnie występowała w filmach niezależnych. Ostatnio można ją było oglądać w obrazach "Miłość jest zagadką", "Scenariusz na miłość" czy "Kocha, lubi, szanuje".

Premierę nowego "Spider-Mana" wyznaczono na 28 lipca 2017 roku.
Tagi: Marisa Tomei

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej