Mark Hamill chce być strażnikiem galaktyki

Mark Hamill chce być strażnikiem galaktyki
ZOBACZ GALERIĘ Mark Hamill chce być strażnikiem galaktyki

Mark Hamill chce być strażnikiem galaktyki

Mark Hamill wyznał, że marzy o roli w komiksowej produkcji "Strażnicy galaktyki".

Ponieważ Mark Hamill jest obecnie bezrobotny, szuka zajęcia. Aktor, kojarzony przede wszystkim z rolą Luke'a Skywalkera, liczy, że otrzyma angaż do trzeciej części przeboju "Strażnicy galaktyki".

- Jamesie Gunnie, czy mógłbyś mi wyświadczyć wielką przysługę i znaleźć dolę w "Strażnikach 3"? - napisał na Twitterze. - Wspaniałość tej roli może mnie wykończyć, ale jestem gotów zaryzykować.

Reżyser James Gunn już wcześniej potwierdził, że powstanie trzecia część "Strażników galaktyki". Premiera planowana jest na 2020 rok.

Nim jednak do kin trafi obraz "Strażnicy galaktyki vol. 3", tytułowych bohaterów będzie można zobaczyć w produkcjach "Avengers: Wojna bez granic" (maj 2018) i "Avengers 4" (2019).

Przypomnijmy, że w rolach głównych występują Chris Pratt (Star Lord), Dave Bautista (Drax) i Zoe Saldana (Gamora). Ponadto głosów użyczają Vin Diesel (Groot) i Bradley Cooper (Rocket).

Marka Hamilla ostatnio można było oglądać w obrazach "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi" i "Con Man".
Tagi: Mark Hamill

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej