Mark Wahlberg ściga zamachowców z Bostonu

Mark Wahlberg ściga zamachowców z Bostonu
ZOBACZ GALERIĘ Mark Wahlberg ściga zamachowców z Bostonu

Mark Wahlberg ściga zamachowców z Bostonu

Twórcy filmu "Patriots Day" opublikowali nowy trailer. - Musimy znaleźć tych ludzi, nim zrobią to komuś innemu - mówi policjant, którego gra Mark Wahlberg.

Produkcja opowiada o zamachu bombowym, do którego doszło w kwietniu 2013 roku podczas maratonu w Bostonie. Mark Wahlberg i J.K. Simmons wcielają się w policjantów biorących udział w obławie. John Goodman gra byłego komisarza bostońskiej policji, Eda Davisa, który tego tragicznego dnia odegrał kluczową rolę w schwytaniu zamachowców, współpracując między innymi z FBI.

Dla Marka Wahlberga film jest szczególnie ważny. Boston to miasto, w którym dorastał. - Gdyby coś się nie zgadzało, gdybym czegoś nie dopilnował, wszyscy w Bostonie by mnie o to obwinili - stwierdza aktor w jednym z pierwszych wywiadów na temat obrazu. - Znam jednak intencje reżysera Petera Berga. Wiem, czego sam chciałem. I mogę zapewnić, że film będzie fantastyczny.

W obsadzie znaleźli się również Vince Curatola (burmistrz Thomas Menino), James Colby (komisarz policji Bill Evans) i Jimmy O. Yang, a także Michelle Monaghan, która wciela się w Carol Saunders, żonę sierżanta Tommy'ego Saundersa (Mark Wahlberg). Kevin Bacon portretuje specjalnego agenta FBI, Richarda DesLauriersa, a Michael Beach gra Devala Patricka, gubernatora stanu Massachusetts.

- To, co widziałem dziś to dobro kontra zło, miłość kontra nienawiść - mówi sierżanta Saunders (Mark Wahlberg). Zwiastun znajduje się pod tym adresem.

Scenariusz napisał Matt Chapman, który ostatnio pracował przy dramacie Stevena Spielberga, "Most szpiegów". Za muzykę odpowiadają Trent Reznor i Atticus Ross. Premierę, w Nowym Jorku, Los Angeles i Bostonie, wyznaczono na 21 grudnia 2016 roku. Do większości kin w USA dramat trafi 13 stycznia 2017 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej