Mark Wahlberg zamiast Bena Afflecka w "Triple Frontier"

Mark Wahlberg zamiast Bena Afflecka w "Triple Frontier"
ZOBACZ GALERIĘ Mark Wahlberg zamiast Bena Afflecka w "Triple Frontier"

Mark Wahlberg zamiast Bena Afflecka w "Triple Frontier"

Mark Wahlberg prowadzi rozmowy w sprawie udziału w filmie "Triple Frontier". Aktor miałby zastąpić Bena Afflecka, który zrezygnował z projektu.

"Triple Frontier" zapowiadany jest jako thriller o przemycie narkotyków w Ameryce Południowej, dokładnie między Paragwajem, Argentyną i Brazylią. Scenariusz opiera się na aktualnych wydarzeniach pojawiających się codziennie w serwisach informacyjnych.

Kathryn Bigelow pełni rolę producentki, a za kamerą stanie J.C. Chandor. Autorem scenariusza jest Mark Boal, z którym Bigelow pracowała przy "The Hurt Locker. W pułapce wojny".

Zdjęcia mają rozpocząć się w sierpniu na Jawajach i w Kolumbii. Mark Wahlberg chce zagrać główną rolę, ale nie jest jedynym kandydatem. O udział w filmie starają się także Charlie Hunnam ("Synowie anarchii"), Garrett Hedlund ("Tron:Dziedzictwo") i Pedro Pascal ("Gra o tron").

Marka Wahlberga ostatnio można było oglądać w obrazie "Transformers: Ostatni Rycerz".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej