Marta Nieradkiewicz w nowej polskiej komedii

Marta Nieradkiewicz w nowej polskiej komedii
ZOBACZ GALERIĘ Marta Nieradkiewicz w nowej polskiej komedii

Marta Nieradkiewicz w nowej polskiej komedii

Od 13 maja Martę Nieradkiewicz, Piotra Żurawskiego i Jacka Braciaka będzie można oglądać w nowej polskiej komedii - "Kamper".

Film wyreżyserował Łukasz Grzegorzek na podstawie scenariusza, który napisał we współpracy z Krzysztofem Umińskim. To opowieść o miłości i lęku przed dorosłością. To również historia o budowaniu poczucia bezpieczeństwa i nagłym traceniu gruntu pod nogami.

Mania i Kamper. Para trzydziestolatków, kiedyś zakochani w sobie do szaleństwa, dziś muszą zdecydować, czy kolejny krok w życiu robią razem czy osobno. Ona jest ambitna, pracowita i zdolna. Kocha gotowanie i chce poświęcić się swojej pasji na dobre. On jest wiecznym chłopcem, który pracuje jako tester gier komputerowych i bardzo ceni sobie swoje życie bez większych zobowiązań. Kiedy w jej życiu pojawia się dojrzały mężczyzna, uznany szef kuchni i uosobienie sukcesu, Mania zacznie zastanawiać się, czy pociąga ją jeszcze beztroski urok jej męża. Czy na pewno chce spędzić z nim resztę życia? Kamper musi się ogarnąć. Zacznie jednak od romansu z ognistą nauczycielką hiszpańskiego.

W obsadzie znalazła się również Justyna Suwała, którą mogliśmy niedawno oglądać w "Body/Ciało" Małgorzaty Szumowskiej. Zdjęcia do filmu zrealizowała Weronika Bilska, a muzykę przygotował Czarny HIFI.

Na YouTube można obejrzeć zwiastun komedii.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej