Marta Nieradkiewicz w nowej polskiej komedii

Marta Nieradkiewicz w nowej polskiej komedii
ZOBACZ GALERIĘ Marta Nieradkiewicz w nowej polskiej komedii

Marta Nieradkiewicz w nowej polskiej komedii

Od 13 maja Martę Nieradkiewicz, Piotra Żurawskiego i Jacka Braciaka będzie można oglądać w nowej polskiej komedii - "Kamper".

Film wyreżyserował Łukasz Grzegorzek na podstawie scenariusza, który napisał we współpracy z Krzysztofem Umińskim. To opowieść o miłości i lęku przed dorosłością. To również historia o budowaniu poczucia bezpieczeństwa i nagłym traceniu gruntu pod nogami.

Mania i Kamper. Para trzydziestolatków, kiedyś zakochani w sobie do szaleństwa, dziś muszą zdecydować, czy kolejny krok w życiu robią razem czy osobno. Ona jest ambitna, pracowita i zdolna. Kocha gotowanie i chce poświęcić się swojej pasji na dobre. On jest wiecznym chłopcem, który pracuje jako tester gier komputerowych i bardzo ceni sobie swoje życie bez większych zobowiązań. Kiedy w jej życiu pojawia się dojrzały mężczyzna, uznany szef kuchni i uosobienie sukcesu, Mania zacznie zastanawiać się, czy pociąga ją jeszcze beztroski urok jej męża. Czy na pewno chce spędzić z nim resztę życia? Kamper musi się ogarnąć. Zacznie jednak od romansu z ognistą nauczycielką hiszpańskiego.

W obsadzie znalazła się również Justyna Suwała, którą mogliśmy niedawno oglądać w "Body/Ciało" Małgorzaty Szumowskiej. Zdjęcia do filmu zrealizowała Weronika Bilska, a muzykę przygotował Czarny HIFI.

Na YouTube można obejrzeć zwiastun komedii.

OSTATNIE

14.10.2019
Christopher Lloyd i Connie Nielsen dołączyli do obsady thrillera "Nobody". więcej
14.10.2019
Samara Weaving dołączyła do obsady filmu ""Snake Eyes", spinoffu "G.I. Joe". więcej
14.10.2019
Hailey Baldwin dostała od Justina Biebera własnoręcznie zrobiony naszyjnik. więcej
14.10.2019
W sieci pojawił polski zwiastun filmu "Na noże". więcej
14.10.2019
Disney zaprezentował dwa polskie zwiastuny filmu "Wyprawa do dżungli". więcej