"Marvel's Inhumans": Spisek przeciwko królowi

"Marvel's Inhumans": Spisek przeciwko królowi
ZOBACZ GALERIĘ "Marvel's Inhumans": Spisek przeciwko królowi

"Marvel's Inhumans": Spisek przeciwko królowi

Do sieci trafiła pierwsza zapowiedź komiksowego serialu "Marvel's Inhumans".

Cykl osadzony jest w uniwersum Marvela i opowiada o losach rasy Inhumans, skupiając się na liderze Blacku Bolcie i jego rodzinie.

W głównej roli występuje Anson Mount. Król Inhumansów ma tak potężny głos, że zaledwie jego szept może zniszczyć miasto. Udział potwierdził również Iwan Rheon ("Gra o tron"), który wciela się w Maximusa, młodszego brata Blacka Bolta, a także Serinda Swan, która pojawi się jako królowa Medusa władająca swymi włosami tak, jak inni rękoma i palcami oraz Ken Leung jako Karnak, kuzyn Black Bolta.

- Mówisz o zdradzie swego brata, mówisz o zdradzie stanu - słyszymy głos kobiety w teaserze. - Mówię o wolności - odpowiada mężczyzna. Półminutowy klip, w którym Maksimus spiskuje przeciwko królowi, można znaleźć tutaj.

Ponadto na ekranie pojawią się Eme Ikwuakor jako Gorgon, kolejny kuzyn Black Bolta, Isabelle Cornish, jako Crystal, siostra Medusy, Mike Moh jako Triton, jeszcze jeden kuzyn króla Inhumansów, Sonya Balmores jako Auran, dowódca królewskiej gwardii oraz Ellen Woglom, o której postaci wiadomo, że jest bystra i charakterna.

"Inhumans" to seria stworzona przez Stana Lee i Jacka Kirby'ego.

Pierwsze dwa odcinki, które wyreżyseruje Roel Reine, trafią najpierw do kin IMAX. Premierę wyznaczono na 1 września. Następnie cały, składający się z 8 epizodów sezon będzie w USA emitowany na kanale ABC.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej