Mary Elizabeth Winstead niezależna

Mary Elizabeth Winstead niezależna
ZOBACZ GALERIĘ Mary Elizabeth Winstead niezależna

Mary Elizabeth Winstead niezależna

Po udziale w dwóch ostatnich częściach sensacyjnych superprodukcji "Szklana pułapka", Mary Elizabeth Winstead wybiera niezależne obrazy.

W tym roku na festiwalu w Sundance premierę miał film "The Spectacular Now" z udziałem Mary Elizabeth Winstead. Aktorka najwyraźniej rozsmakowała się w mniejszych produkcjach, gdyż podpisała kontrakt na rolę w filmie "Faults". Za kamerą staje jej mąż Riley Stearns. Winstead wcieli się w członkinię sekty. Jej rodzice zatrudniają specjalistę, którego zadaniem jest wyrwanie dziewczyny z wrogiego środowiska. Zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym roku.

Winstead będzie można również zobaczyć w debiucie reżyserskim Chrisa Messiny. Aktorka wcieli się w prawnika, specjalizującego się w sprawach związanych z ekologią. W życiu prywatnym jest samotną matką, starającą się wychować 12 letniego syna. Winstead partnerować będzie Derek Luke.

Winstead otrzymała również ostatnio główną rolę w nowym serialu stacji Cinemax "Quarry" oraz przygotowuje płytę, która ukaże się jeszcze tego lata.

OSTATNIE

18.09.2019
Jeffrey Dean Morgan zagra główną rolę w horrorze "Shrine". więcej
18.09.2019
Jodie Turner-Smith zagra u boku Michaela B. Jordana w adaptacji powieści Toma Clancy'ego "Bez skrupułów". więcej
18.09.2019
Stuart Hazeldine wyreżyseruje film "Irena Sendler" opowiadający o polskiej bohaterce. więcej
18.09.2019
Do sieci trafił klip z filmu "Rambo: Ostatnia krew" z Sylvestrem Stallone'em w roli głównej. więcej
18.09.2019
W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu "Na noże". więcej