Mary Steenburgen ugości Redforda i Nolte

Mary Steenburgen zagra w kinowej ekranizacji powieści "A Walk in the Woods" Billa Brysona.

Wydana w 1998 roku książka stanowi zbiór zapisków znanego w Stanach Zjednoczonych felietonisty i podróżnika, który wyruszył w wędrówkę szlakiem po Appalachach w towarzystwie przyjaciela, Stephena Katza.

Powieść lata temu zwróciła uwagę Roberta Redforda i Paula Newmana. W 2005 roku mówiło się, że wspólnie zagrają w ekranizacji, którą wyreżyseruje Chris Columbus. Śmierć Newmana w 2008 roku ostatecznie przekreśliła te plany. Na początku 2013 roku pomysł powrócił. Ogłoszono, że film zostanie zrealizowany, a u boku Redforda (Bill Bryson) pojawi się Nick Nolte (Stephen Katz).

Za kamerą obrazu staje Ken Kwapis ("Kobiety pragną bardziej"). Scenariusz napisał Michael Arndt ("Mała Miss").

W obsadzie filmu są również Nick Offerman, Kristen Schaal i Emma Thompson. Teraz dołączyła do nich laureatka Oscara, Mary Steenburgen. Aktorka wcieli się w uwodzicielksą właścicielką motelu, w którym zatrzymają się główni bohaterowie grani przez Redforda i Nolte.

Mary Steenburgen zagrała ostatnio w komedii "Last Vegas". Na swoją premierę czeka dramat "The Devil and the Deep Blue Sea", w którym Steenburgen wystąpiła z Jessicą Biel, Chloë Grace Moretz i Jeffreyem Dean Morganem.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej