"Masters of Sex" już nie wrócą

"Masters of Sex" już nie wrócą
ZOBACZ GALERIĘ "Masters of Sex" już nie wrócą

"Masters of Sex" już nie wrócą

Ostatni odcinek czwartego sezonu serialu "Masters of Sex", nadany w USA w połowie listopada, będzie finałem całej produkcji. Telewizja Showtime nie zrealizuje piątej odsłony cyklu.

- Serial "Masters of Sex" był świetnie napisaną i zagraną opowieścią o zmieniającej się seksualności Ameryki. Jesteśmy bardzo dumni, że mogliśmy podzielić się z widzami historią Williama Mastersa i Virginii Johnson w czterech znakomicie przyjętych sezonach - w oficjalnym oświadczeniu stwierdzili przedstawiciele Showtime. - Serial nadal będzie dostępny na różnych platformach - tak, aby odkrywać go mogli kolejni widzowie.

Kontynuacji jednak nie będzie. Ostatni odcinek czwartego sezonu domknął najważniejsze wątki produkcji.

Przypomnijmy, że akcja "Masters of Sex" rozgrywała się od końca lat 50. aż do lat 70. XX wieku. Bohaterami byli naukowcy prowadzący pionierskie badania w dziedzinie ludzkiej seksualności. Serial opowiadał zarówno o życiu prywatnym i zawodowym badaczy, jak i wpływie ich pracy na popkulturę. W głównych rolach mogliśmy podziwiać Michaela Sheena i Lizzy Caplan.

Serial zdobył szereg wyróżnień, w tym AFI Award dla najlepszego programu roku 2014 oraz nominacje do Złotego Globu.

OSTATNIE

27.03.2020
Netflix zaprezentował materiał promujący czwarty sezon serialu "Dom z papieru". więcej
27.03.2020
"Watchmeni" uczą jak myć ręce. więcej
27.03.2020
Ryan Gosling zagra głowa rolę w adaptacji powieści Andy'ego Weira "The Hail Mary". więcej
27.03.2020
Kate McKinnon zagra Carole Baskin w mini serialu "Joe Exotic". więcej
27.03.2020
Aktorzy, którzy zagrali w filmie "Epidemia strachu" podzielili się ważnymi informacjami na temat pandemii koronawirusa. więcej