Mateusz Banasiuk też dostał drugą szansę

Mateusz Banasiuk też dostał drugą szansę
ZOBACZ GALERIĘ Mateusz Banasiuk też dostał drugą szansę

Mateusz Banasiuk też dostał drugą szansę

Mateusz Banasiuk dołączył do obsady trzeciego sezonu popularnego serialu "Druga szansa".

Aktor zamieścił na Facebooku zdjęcia z planu. - Wystrojeni jak bożonarodzeniowe choinki- napisał na swym profilu. - Gorące pozdrowienia z planu serialu "Druga szansa" TVN.

Banasiuk, który z Małgorzatą Kożuchowską spotkał się już wcześniej przy cyklu "M Jak Miłość", teraz wcieli się w asystenta granej przez gwiazdę postaci Moniki Boreckiej.

Przypomnijmy, że bohaterką produkcji jest Monika (Małgorzata Kożuchowska), producentka filmowa i agentka gwiazd, która po skandalu, próbuje na nowo poukładać sobie życie i odbudować karierę.

W obsadzie znajdują się również Rafał Królikowski, Maja Ostaszewska, Magdalena Boczarska, Tamara Arciuch, Wojciech Mecwaldowski, Maciej Musiałowski, Magdalena Berus, Paweł Domagała, Katarzyna Herman, Monika Mariotti, Cezary Kosiński i Bartłomiej Topa.

Zdjęcia do trzeciego sezonu właśnie trwają.

Mateusz Banasiuk znany jest z filmów "Płynące wieżowce", "Big Love" czy "Ciszy", a także seriali "Szpiedzy w Warszawie" czy "Strażacy".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej