Matthew Goode wśród obierających kartofle

Matthew Goode wśród obierających kartofle
ZOBACZ GALERIĘ Matthew Goode wśród obierających kartofle

Matthew Goode wśród obierających kartofle

Matthew Goode znalazł się wśród aktorów, którzy dołączyli do obsady filmu "The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society".

Obraz będzie ekranizacją bestsellerowej powieści Mary Ann Shaffer i Annie Barrows wydanej w Polsce pod tytułem "Stowarzyszenie Miłośników Literatury i Placka z Kartoflanych Obierek". Książka przedstawia historię miłośną rozgrywającą się w Londynie oraz na wyspie Guernsey wkrótce po zakończeniu II wojny światowej.

Shaffer spędziła dużą część życia pracując jako wydawca i edytor. Do napisania powieści skłoniła ją wizyta na Guernsey, maleńkiej wyspie w kanale La Manche, w 1976 roku. Kiedy Shaffer zachorowała, wsparcia w pracy nad powieścią udzieliła jej siostrzenica Annie Barrows. Autorka zmarła w 2012 roku.

W obsadzie znalazła się już Lily James. Teraz dołączyli do niej Glen Powell ("Ukryte działania", "Żona idealna"), Michiel Huisman ("Wiek Adeline"), Matthew Goode ("Gra tajemnic"), Jessica Brown Findlay ("Downton Abbey"), Tom Courtenay ("45 lat") i Penelope Wilton ("BFG").

Za kamerą staje Mike Newell. Autorami scenariusza są Don Roos, Kevin Hood i Tom Bezucha.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej