Matthew Mcconaughey może się już objadać

Matthew Mcconaughey może się już objadać
ZOBACZ GALERIĘ Matthew Mcconaughey może się już objadać

Matthew Mcconaughey może się już objadać

Matthew Mcconaughey mógł wreszcie spełnić swoje marzenie sprzed kilku miesięcy i zjeść pysznego cheeseburgera.

Gwiazdor przez ostatnie miesiące musiał trzymać się surowej diety ze względu na udział w opartym na faktach obrazie "The Dallas Buyers Club". W dramacie aktor wciela się w elektryka Rona Woodroofa, który w 1986 roku zachorował na AIDS. Mężczyzna został poinformowany, że nie ma szans na przeżycie, ale nie poddał się. Zamiast tego zagłębił się w świat nielegalnej farmacji i leków niedopuszczonych do użytku, aby spróbować wydłużyć swoje życie i pomóc innym.

Aktor musiał stracić niemal 1/4 masy swojego ciała - ponad 18 kilogramów. Gdy padł ostatni klaps, sięgnął wreszcie po zakazane potrawy. - Cheeseburger! To było to - opowiada Mcconaughey. - Zamówiłem cheeseburgera. Przez 25 minut rozkoszowałem się jego smakiem.

Gwiazdor wraca już do swojej idealnej wagi - niespełna 75 kilogramów. Od końca zdjęć do "The Dallas Buyers Club" odzyskał już 11 kilogramów.

Przypomnijmy, iż w filmie zobaczymy również odmienionego Jareda Leto, który gra ekscentrycznego transwestytę chorego na HIV, przyjaciela Woodroofa, a także Jennifer Garner, która wciela się w lekarkę Eve Saks. Za kamerą stanął Jean-Marc Vallée ("Młoda Wiktoria").

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej