Maura Tierney żoną Dominika Westa

Maura Tierney żoną Dominika Westa
ZOBACZ GALERIĘ Maura Tierney żoną Dominika Westa

Maura Tierney żoną Dominika Westa

Gwiazda serialu "Ostry dyżur" Maura Tierney wystąpi u boku Dominika Westa i Ruth Wilson w nowej produkcji stacji Showtime "The Affair".

Bohaterem cyklu będzie Noah, przykładny mąż, ojciec czworga dzieci i nauczyciel w nowojorskiej szkole średniej. Jego świat wywraca się do góry nogami, gdy na jego drodze staje kobieta jego marzeń, druga połowa, której szukał całe życie. "Serial zgłębi życie dwóch małżeństw oraz romans, który zmienia wszystko - wraz z trudnymi konsekwencjami", obiecują twórcy projektu.

Dominic West wcieli się w główną rolę męską, a Ruth Wilson w żeńską.

Maura Tierney zagra Helen, ukochaną Noah z college'u, najlepszą przyjaciółkę, matkę ich dzieci, kochankę i żonę od 17 lat.

Autorką scenariusza jest Sarah Treem. Narracja będzie prowadzona zarówno z męskiego, jak i żeńskiego punktu widzenia. Reżyserią zajmie się Mark Mylod ("Shameless - Niepokorni").

Tierney ostatnio można było zobaczyć w serialu "Żona doskonała".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej