Maya Hawke i Peter Sarsgaard w "Human Capital"

Maya Hawke i Peter Sarsgaard w "Human Capital"
ZOBACZ GALERIĘ Maya Hawke i Peter Sarsgaard w "Human Capital"

Maya Hawke i Peter Sarsgaard w "Human Capital"

Maya Hawke, Peter Sarsgaard i Betty Gabriel dołączyli do obsady filmu "Human Capital".

Film powstanie na podstawie bestsellerowej powieści Stephena Amidona z 2005 roku. Opowieść koncentruje się na dwóch rodzinach, których status materialny znacznie się różni. Jedni należą do klasy średniej, drudzy to bogacze. Pomagające sobie familie zmuszone są do weryfikacji swoich poglądów dotyczących wartości, gdy związek ich dzieci prowadzi do tragicznego wypadku.

Marisa Tomei zagra Carrie, Alex Wolff wcieli się w Iana, a Liev Schreiber sportretuje Drew. Teraz dołączyli Maya Hawke, Peter Sarsgaard i Betty Gabriel.

Marc Meyers reżyseruje na podstawie scenariusza Orena Movermana. Trudie Styler i Celine Rattray z Maven Pictures produkują z pomocą Berta Marcusa i Matthew Stillmana.

Maya Hawke zagrała niedawno w serialu "Małe kobietki", Peter Sarsgaard pojawił się w "Kochając Pabla, nienawidząc Escobara", a Betty Gabriel w cyklu "Odpowiednik".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej