"Mayans MC" bez Kurta Suttera

"Mayans MC" bez Kurta Suttera
ZOBACZ GALERIĘ "Mayans MC" bez Kurta Suttera

"Mayans MC" bez Kurta Suttera

Twórca "Synów Anarchii" postanowił zrezygnować z pracy przy spin-offie serialu. Kurt Sutter zapowiedział, że odchodzi z "Mayans MC" po drugim sezonie.

Kurt Sutter pełnił rolę showrunnera nowego cyklu o motocyklowych gangach. Teraz chce zająć się czymś innym. - Pora odejść - powiedział.

"Mayans MC" to mroczny, realistyczny dramat rodzinny, który mierzy się z legendą wyjętych spod prawa przez pryzmat latynoski. Głównym bohaterem jest nowy członek klubu, EZ Reyes (JD Pardo), a akcja rozgrywa się na granicy kalifornijsko-meksykańskiej, po śmierci Jaksa Tellera (Charlie Hunnam), czyli po wydarzeniach z "Synów Anarchii". W obsadzie znaleźli się także Edward James Olmos, Sarah Bolger, Clayton Cardenas, Richard Cabral, Michael Irby, Raoul Trujillo, Antonio Jaramillo i Carla Baratta. Tony Plana gra często pojawiająca się postać Devante, zaufanego consigliere kartelu Galindo.

Premierę drugiego sezonu wyznaczono na 3 września.
Tagi: Kurt Sutter

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej