Mel Gibson chce reżyserować Andrew Garfielda

Mel Gibson chce stanąć za kamerą opartego na faktach dramatu wojennego "Hacksaw Ridge". W głównej roli być może wystąpi Andrew Garfield.

Obraz opowie historię bohatera wojennego Desmonda T. Dossa, szeregowca, który trafił do służby w roku 1942. Mężczyzna - ze względu na swoje przekonania religijne - odmówił noszenia broni i zabijania. Poświęcił się jednak pracy medycznej. Wielokrotnie ryzykował własnym życiem, by uratować innych. Koledzy, którzy początkowo odnosili się do niego z nieufnością, zmienili o nim zdanie po tym, jak uratował 75 osób.

Znany z cyklu "Niesamowity Spider-Man", "The Social Network" i "Nie opuszczaj mnie" Garfield jest bardzo zainteresowany występem w filmie. Rozmowy trwają.

Producenci chcieliby, żeby zdjęcia wystartowały już na początku nadchodzącego roku.

Po raz ostatni Gibson stanął za kamerą w 2006 roku - przedstawiając widzom film "Apocalypto". Na ekranie można go było oglądać w ostatnich latach w obrazach "Niezniszczalni 3", "Maczeta zabija" czy "Dorwać gringo", ale w mediach głośniej było o jego kłopotach z emocjami i poprawnością polityczną.

OSTATNIE

16.09.2019
Wiz Khalifa pojawi się jako Śmierć w serialu "Dickinson" platformy Apple TV+. więcej
16.09.2019
Jane Lynch i Cyndi Lauper zagrają w komediowym serialu Netfliksa. więcej
16.09.2019
Michael Fassbender zagra w kolejnym projekcie Taiki Waititiego "Next Goal Wins". więcej
15.09.2019
Horror "To: Rozdział 2" drugi tydzień zajmuje pierwszą pozycję w amerykańskim box office. więcej
15.09.2019
"Steh Auf" – "Wstawaj!" – tym okrzykiem Till Lindemann zapowiada drugi album formacji Lindemann, którą współtworzy z multiinstrumentalistą Peterem Tägtgrenem. więcej